background

vizyonumuz ve misyonumuz

hazır giyim imalat sektöründe yüksek verimliliğe sahip, etik değerlere bağlı, farklılık yaratabilen, sürdürülebilir bir yaklaşımı olan ve tercih edilen bir işletme olmak. Gelişen ve değişen dünyadaki yeniliklere ve müşteri beklentilerine uyum sağlayarak küresel olarak modaya yön veren markaların öncelikli tercihi olmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik

40 yılı aşkın deneyimle, çalışan, müşteri ve tedarikçi odaklı çalışma prensibiyle ve taahhütlerimize bağlılığımızla güvenilir bir iş ortağı olarak marka değerimizi güçlendiriyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluğa sahip bir firma olarak uluslararası düzeyde en iyi uygulama ve standartlara uygun şekilde çalışmak temel ilkemizdir. İnsan hakları, çalışan hakları ve etik kurallar konusunda titiz bir şekilde çalışıyoruz ve bu kültürü iş ortaklarımıza da aşılamayı bir görev biliyoruz.

Değişime ve Gelişime Açık Olma

Değişimleri, standartlarda ve yasalardaki değişiklikleri, teknolojik gelişmeleri ve sektörümüzdeki trendleri takip ediyor, içinde bulunduğumuz ortamdaki rekabetçi yapıyı ve kaliteyi sürekli iyileştiriyoruz.

Çevre Duyarlılığı

Doğal sürdürülebilirliğe ve çevreye zarar vermeden çalışmanın insanlar ve firma olarak varlığımızın devamı için esas olduğuna inanıyoruz. Tüm faaliyetlerimizde çevreye ve doğaya olumlu katkılar yapan çözümler üretmeye özen gösteriyoruz.

Şeffaflık

Yasalara uygunluğu tüm faaliyetlerimizin temeli olarak kabul ediyoruz ve iş süreçlerimizin izlenebilir olmasına dikkat ediyoruz. Firmamıza ilişkin gelişmeleri iş ortaklarımız, çalışanlarımız, müşteri ve tedarikçilerimizle paylaşıyor, bilgi alışverişine açık, şeffaf bir iş ortamı oluşturmaya gayret ediyoruz. Katılımcı yönetim yaklaşımının kurumsal sürdürülebilirliğin temel yapı taşlarından biri olduğuna inanıyoruz.

Çözüm Odaklı Olma

Müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızın şikayet ve isteklerini dikkate alıyor, yarattığımız katma değeri artırmak için en uygun çözümü en kısa sürede üretiyoruz.

1977 Yılında kurulan Görkem Giyim günümüzde uluslararası boyutta dokuma konfeksiyon üretimi ve ihracatı yapan firmalar arasında yer almaktadır. İstanbul da küçük bir atölye ile başladığımız üretim heyecanımız bugünler de İstanbul Ataşehir deki Merkez ofis ve Sinop üretim tesisimiz ile, yine İstanbul ve Anadolu ya yayılmış partner üreticilerimizle toplamda 600.000 Ad./Ay kapasite üretim boyutundadır.

image